Продавам онлайн МОЛ - Shopim***

3000.00 лв.

  Казанлък, Стара Загора, България  

  Уебсайтове Обяви  

  05/05/2018   

Прегледи   19  

 Предишна Обява

Shopim.бг (заменете .бг с латинския еквивалент) никога не е стартирал.
Мола исползва лицензиран cs-card multivendor скрипт.
За скрипта има информация тук: cs-cart.ком/multivendor.html
(заместете .ком с .cоm във всички линкове, за да ги разгледате )
Цената на скрипта ($1450.00) е тук: ********helpdesk.cs-cart.ком/multi-vendor-licenses.html

Купени са допълнителни плъгини от фирмата създател на cs-cart Simtech:
Similar Products by Tag $10.00 - simtechdev.ком/addons/customer-experience/similar-products-by-tag.html
Product Labels $18.00 - simtechdev.ком/addons/customer-experience/product-labels.html
Enhanced Social Login $28.00 - simtechdev.ком/addons/customer-experience/enhanced-social-login.html
Follow Vendor $39.00 - simtechdev.ком/addons/customer-experience/follow-vendor.html
Similar Products by Feature $11.00 - simtechdev.ком/addons/customer-experience/similar-products-by-feature.html
XML & CSV Import $198.00 - simtechdev.ком/addons/site-management/xml-import.html
Messenger $59.00 - simtechdev.ком/addons/customer-experience/messenger.html
Affiliate and Referral $198.00 - simtechdev.ком/addons/marketing/affiliate-add-on.html
YouTube Video Gallery $38.00 - simtechdev.ком/addons/customer-experience/youtube.html
User Profile Page $18.00 - simtechdev.ком/addons/customer-experience/user-profile-page.html
Gift Registry $39.00 - simtechdev.ком/addons/customer-experience/gift-registry-addon.html
Facebook Pixel $49.00 - simtechdev.ком/addons/marketing/facebook-pixel.html
Order Statistics $29.00 - simtechdev.ком/addons/site-management/orders-statistic.html
Похарчени $734.00 за плъгини.

Закупена е мултифункционална тема за сайта струваща 84.00евро: ************energothemes.ком/cs-cart-themes/vivashop-your-ultimate-responsive-cs-cart-theme.html

Уебсайта е преведен на 95%. Превода се прави от админ панела.
Добавени са категории.
Остава да бъдат създадени категории за филтрите, филтри за отделните категории и разни опции.
В сайта могат да се регистрират: обикновенни потребители, администратори на магазини и афилиейти.
Обикновенните потребители имат опция да пазаруват за лично ползване или за фирма. Тоест могат да превключват между два свои акаунта.
Администраторите имат достъп до админ панела на магазина.
Афилиейтите могат да имат реферали, да раздават купони и куп други неща. Те са на няколко нива.

Уебсайта е заключен и няма да можете да го разгледате.
Използвайте този линк ключ (заменете .бг с латинския еквивалент): ********shopim.бг/?store_access_key=arcsales

Не ми се продава, но не ми остава време да работя по него.
Ако имате предложения за някакво съдружие, моля не се колебайте да ми пишете. Проекта е голям и бих се съгласил на разумно предложение. Да не забравяме, че сайта трябва да бъде огледан и от адвокати/счетоводители преди да започне работа. Това ще иска още пари за инвестиция.



Все още няма коментари.
Трябва да сте регистриран потребител, за да коментирате. Вход или Регистрация